Aktualizácia a redizajn webových stránok

Aktualizácia a redizajn webových stránok

Obsah každej webovej stránky musí byť vždy aktuálny. V prípade, že nemáte k dispozícii systém vlastného spravovania obsahu webovej stránky, alebo z časového či iného dôvodu nemôžete aktualizáciu Vašej webovej stránky vykonať, ponúkame Vám našu službu aktualizácia webových stránok.

Ak Vaša webová stránka už nespĺňa Vaše aktuálne požiadavky, nieje pre nás problémom jej doplnenie o nové funkcie a možnosti, alebo prepracovanie podľa Vašich nových potrieb a požiadaviek.

V dnešnej dobe rýchleho rozvoja mobilných zariadení ako sú napr. smartfóny a tablety je nevyhnutnosťou mať svoju webovú stránku prispôsobenú aj pre zobrazovanie na týchto zariadeniach. V rámci našich služieb Vám vieme poskytnúť riešenie v podobe vytvorenia adaptívnej webovej stránky s využitím responzívneho dizajnu, ktorej vzhľad sa automaticky prispôsobí každému zariadeniu. Obsah vašej webovej stránky tak bude vhodne a prehľadne zobrazený na akomkoľvek zariadení od smartfónov s malým displejom až po televízne obrazovky s vysokým rozlíšením.

Rovnako ako pri vytvorení webovej stránky, tak aj po jej aktualizácii, alebo úprave, je výsledkom našej práce webová stránka spĺňajúca všetky normy a kritériá kvality.

Ďalším riešením pre aktualizáciu webových stránok je aj náš systém Polaris Web CMS, prostredníctvom ktorého si svoju webovú stránku ľahko vytvoríte a jej obsah udržíte stále aktuálny.Kontakt

Telefón:
0910 141 044Partneriwww.polarisnet.sk   Farba: Zmeniť farbu na bledúZmeniť farbu na tmavú