Aktualizácia a redizajn webových stránok

Aktualizácia a redizajn webových stránok

Obsah každej webovej stránky musí byť vždy aktuálny. V opačnom prípade nemajú návštevníci stránky dostatočné a čerstvé informácie. To má za následok zvýšenú mieru odchodov zo stránky a stratu potenciálnych klientov. V prípade, že nemáte k dispozícii vlastný systém spravovania obsahu, ponúkame Vám našu službu Aktualizácia a redizajn webových stránok. Túto službu môžete využiť aj ak nemôžete vykonať aktualizáciu obsahu Vašej internetovej stránky z časového či iného dôvodu.

Ak Vaša webová stránka už nespĺňa Vaše aktuálne požiadavky a potreby, nie je pre nás problémom jej doplnenie o nové funkcie a možnosti. Taktiež aj prepracovanie podľa Vašich nových potrieb a požiadaviek.

Rovnako ako pri vytvorení webovej stránky, takisto aj po jej aktualizácii alebo úprave, je výsledkom našej práce webová stránka spĺňajúca všetky normy a kritériá kvality. Stránka sa tak bude správne a rýchlo zobrazovať na všetkých webových prehliadačoch a zariadeniach. Takisto Vám vieme aj poradiť, čo by sa dalo na Vašej internetovej stránke vylepšiť alebo upraviť, aby bola pre návštevníkov čo najužitočnejšia.

Prepracovanie vzhľadu s využitím responzívneho dizajnu

V dnešnej dobe rýchleho rozvoja mobilných zariadení ako sú napr. smartfóny a tablety je nevyhnutnosťou mať svoju webovú stránku prispôsobenú aj pre zobrazovanie na týchto zariadeniach. Viac ako polovica návštev prichádza práve z mobilných zariadení. V rámci našich služieb Vám vieme poskytnúť riešenie v podobe vytvorenia adaptívnej webovej stránky s využitím responzívneho dizajnu. Vzhľad takejto internetovej stránky sa automaticky prispôsobí každému zariadeniu. Obsah Vašej webovej stránky tak bude vhodne a prehľadne zobrazený na akomkoľvek zariadení. Od smartfónov s malým displejom až po televízne obrazovky s vysokým rozlíšením. Pre overenie, či je Vaša súčasná webová stránka optimalizovaná aj pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach, môžete vyskúšať náš online nástroj Polaris Responsive web design checker.

Naše riešenie v rámci služby Aktualizácia a redizajn webových stránok

Ďalším riešením pre aktualizáciu webových stránok je aj náš redakčný systém Polaris Web CMS. Prostredníctvom neho si svoju webovú stránku ľahko vytvoríte a jej obsah udržíte stále aktuálny.Kontakt

Telefón:
0910 141 044

Partneriwww.polarisnet.sk   Farba: Zmeniť farbu na bledúZmeniť farbu na tmavú