Tvorba webových stránok a informačných systémov

Tvorba webových stránok

V súčasnej modernej dobe je pre každú firmu nevyhnutné mať svoju webovú stránku. Webovou stránku je možné získať nielen prezentáciu firmy na internete, ale zároveň aj nových a stálych zákazníkov. Veľký podiel na úspechu firmy má práve kvalitná webová stránka.

Firma Polaris Vám ponúka riešenie pre každý druh webovej stránky. Dokážeme Vám vytvoriť vysoko kvalitnú webovú stránku na mieru presne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Vždy vieme pre Vás nájsť optimálne riešenie.

Pri práci využívame odborné znalosti najnovších trendov a štandardov v kombinácii s mnohoročnou skúsenosťou v oblasti webového programovania, vývoja informačných systémov a databázových systémov.

Výsledkom našej práce je kvalitná a rýchla webová stránka spĺňajúca všetky webové štandardy, s originálnym, pútavým vzhľadom, optimalizáciou pre mobilné zariadenia (responzívny dizajn) a prehľadnou štruktúrou obsahu. Samozrejmosťou nami vytvorenej webovej stránky je aj optimalizácia pre internetové vyhľadávače (SEO) a sociálne siete (Facebook, Twitter...), čím sa výrazne zvyšuje jej návštevnosť.

Ponúkame Vám tiež ucelené riešenia pre Váš web prostredníctvom systému Polaris Web CMS pre vlastné spravovanie obsahu webovej stránky a internetového obchodu Polaris E-Shop.

Ukážky našich úspešne zrealizovaných projektov nájdete v sekcii "Referencie".Kontakt

Telefón:
0910 141 044

Partneriwww.polarisnet.sk   Farba: Zmeniť farbu na bledúZmeniť farbu na tmavú