Tvorba webových stránok a informačných systémov

Tvorba webových stránok

V súčasnej modernej dobe je pre každú menšiu či väčšiu firmu nevyhnutné mať svoju webovú stránku. Webová stránka, ktorá predstavuje prezentáciu firmy na internete je zároveň aj účinným prostriedkom pre získavanie nových zákazníkov. Veľký podiel na úspechu firmy má práve preto aj kvalitná webová stránka. Naša služba Tvorba webových stránok je určená pre každú firmu alebo jednotlivca, ktorý potrebuje vlastnú internetovú stránku. Či iba stránku za účelom jednoduchej webovej prezentácie, stránku s pokročilými funkciami alebo e-shop.

Firma Polaris Vám ponúka riešenie pre každý druh internetovej stránky. Dokážeme Vám vytvoriť vysoko kvalitnú webovú stránku na mieru presne podľa vašich potrieb a požiadaviek. Vždy vieme pre Vás nájsť optimálne riešenie. Pri osobnej, telefonickej alebo online konzultácii Vám vieme poradiť a pomôcť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa webových stránok.

Pri práci využívame odborné znalosti najnovších trendov a štandardov v kombinácii s mnohoročnou skúsenosťou v oblasti webového programovania, vývoja informačných systémov a databázových systémov.

Výsledkom našej práce je kvalitná a rýchla internetová stránka s originálnym a pútavým vzhľadom spĺňajúca všetky moderné webové štandardy. Nechýba ani optimalizácia pre mobilné zariadenia (responzívny dizajn) s prehľadnou štruktúrou obsahu. Vaša internetová stránka sa tak bude vedieť sama prispôsobiť aj obrazovke telefónu alebo tabletu. Samozrejmosťou nami vytvorenej webovej stránky je aj optimalizácia pre internetové vyhľadávače (SEO) a sociálne siete (Facebook, Twitter…), čím sa výrazne zvýši jej návštevnosť. Zvýšenou návštevnosťou získate viac potenciálnych klientov.

Vieme Vám zabezpečiť aj registráciu domény a kvalitný webhosting technicky vhodne prispôsobený Vašej internetovej stránke. Nastavíme Vám tiež všetko potrebné pre správny chod Vašej webovej stránky. Napríklad e-mailové schránky, či iné veci podľa Vašich potrieb ako napr. meranie návštevnosti webu a analýzu vyhľadávania.

Naše riešenia a referencie v rámci služby Tvorba webových stránok

Ponúkame Vám tiež ucelené riešenia pre Váš web prostredníctvom nášho redakčného systému Polaris Web CMS a internetového obchodu Polaris E-Shop.

Ukážky našich úspešne zrealizovaných projektov nájdete v sekcii "Referencie".Kontakt

Telefón:
0910 141 044

Partneriwww.polarisnet.sk   Farba: Zmeniť farbu na bledúZmeniť farbu na tmavú